NR 1: Tadeusz Ulatowski, "Widok z balkonu" – olej na płótnie datowany na 1999 r. o wym. 81x100 cm. sygnowany na dole: Ulatowski 1999, dar artysty
Wylicytowano za: 2250 zł
NR 2: Litografia Zygmunta Januszewskiego o wym. 39x50 cm (wykonana przez samego autora) z cyklu "Postęp". Powstała w Trackehaus w Salzburgu w 1995 r. Jej druga część jest własnością Wilhellmbusch Museum w Hanowerze; dar prof. Doroty Folgi-Januszewskiej
Wylicytowano za: 500 zł
NR 3: LP "Requiem" Nemezis vs Paweł Mykietyn z autografem kompozytora, dar kompozytora
Wylicytowano za: 200 zł
NR 4: "Golgota Jasnogórska" - wyjątkowy album z reprodukcjami prac Jerzego Dudy-Gracza ofiarowany przez jego córkę Agatę
Wylicytowano za: 200 zł
NR 5: Jerzy Duda-Gracz "Rawa Ruska – Etiuda Nr 1 C-dur op.10" – akwarela o wym. 34x66 cm (z passe-partout 49x79 cm), ofiarowana przez córkę artysty
Wylicytowano za: 4500 zł
NR 6: "Koala", fot. Tomasz Gudzowaty (wym. 67x87), odbitka barwna, dar Hanny Marii Gizy
Wylicytowano za: 300 zł
NR 7: "Żyrafa” z serii "Portrety Zwierząt Afrykańskich", fot. Tomasz Gudzowaty (wym. 67x87), odbitka barwna, dar Hanny Marii Gizy
Wylicytowano za: 300 zł
NR 8: "Lew" z serii "Portrety Zwierząt Afrykańskich", fot. Tomasz Gudzowaty (wym. 67x87), odbitka barwna, dar Hanny Marii Gizy
Wylicytowano za: 200 zł
NR 9: Szklany kielich w ozdobnym pudełku wyprodukowany z okazji Złotego Jubileuszu Królowej Elżbiety II ze złotym napisem "The Queen’s Golden Jubilee 2002" (wys. 30 cm), dar Marii Szul
Wylicytowano za: 200 zł
NR 10: Gustaw Zemła "Chrystus" – płaskorzeźba, brąz (wym. 10x12 cm), sygnowany na odwrocie: Zemła 2014, dar autora
Wylicytowano za: 2900 zł
NR 11: Sylwia Pawełkowicz "Chorwackie zachody słońca”, olej+akryl na płótnie (wym. 60x81 cm), dar autorki
Wylicytowano za: 1500 zł
NR 12: Bronisław Chromy "Żuk" – brąz patynowany, kamień (wym. wys. 13,5 cm, dł. 30 cm), sygnowany: Chromy, dar autora
Wylicytowano za: 1200 zł
NR 13: Krzysztof Skórczewski miedzioryt "Szyszka" - dar Fundacji Polskiej Sztuki Nowoczesnej Piotra Nowickiego (wym. 17x15,5, z passe-partout i ramą 38x38 cm), sygnowany: Szyszka Skórczewski
Wylicytowano za: 750 zł
NR 14: Stanisław Baj "Zakole Bugu" - olej na płótnie. (wym. 24x33 cm), sygnowany po prawej u dołu: S. Baj, dar autora
Wylicytowano za: 1500 zł
NR 15: Kinga Chromy "Anioł" - obraz, technika własna. (wym. 18,5x28,5 cm, z ramą 28x38), sygnowany po prawej u dołu: Kinia Chromy, dar autorki
Wylicytowano za: 900 zł
NR 16: Ryszard Karczmarski – fotografia "Wejście" (wym. 29x59, z ramą i passe-partout 63x83 cm), sygnowany w lewym dolny roku: Wejście, w prawym dolnym rogu: fot. Ryszard Karczmarski; dar Hanny Marii Gizy
Wylicytowano za: 350 zł
NR 17: Edmund Burke "Martwa natura z pajacami" – olej na płótnie z 1996 roku (wym. 63x90, z ramą 76x102 cm), sygnowany po prawej u dołu: Burke, dar Ewy Cytowskiej
Wylicytowano za: 721 zł
NR 18: Spinki do mankietów (dwie pary) Stefana Rachonia – dar Krzysztofa Jakowicza
Wylicytowano za: 500 zł
NR 19: Bogna Gniazdowska "Królewna", olej na płótnie z 2011 roku (wym. 50x50), dar autorki
Wylicytowano za: 450 zł |
NR 20: Mikołaj Kasprzyk "Lekcja tańca", olej na płótnie z 2014 roku (wym. 38X50 cm), dar autora
Wylicytowano za: 2550 zł
NR 21: Franciszek Maśluszczak "Dwie panie", akwarela (wym. 26x37 cm), sygnowany w lewym górnym rogu: Dwie panie, w prawym górnym: 2013 Franciszek Maśluszczak, dar autora
Wylicytowano za: 3500 zł |
NR 22: Srebrny medal autorstwa Jerzego Jarnuszkiewicza wybity z okazji Międzynarodowego Festiwalu "Wratislavia Cantans”; dar dyrektora Festiwalu w latach 1968-97 Tadeusza Strugały
Wylicytowano za: 200 zł |
NR 23: Jarosław Tomaszewski "Zabłądźmy na chwilę" – grafika (wym. 29x39, z passe-partout i ramą 42x52 cm), sygnowany po prawej u dołu: Tomaszewski A.D. 2013, dar autora
Wylicytowano za: 621 zł |
NR 24: Jarosław Tomaszewski "Wstęga Euzebiusza” – grafika (wym. 29x39, z passe-partout i ramą 42x52 cm), sygnowany po prawej u dołu: Tomaszewski A.D. 2014, dar Ewy Tomaszewskiej
Wylicytowano za: 520 zł
NR 25: Marian Adamczyk "Krzysztof (Jakowicz) jako Paganini” – grafika Mariana Adamczyka z 1999 roku (wym. 45,5x56 cm), dar Krzysztofa Jakowicza
Wylicytowano za: 150 zł |
NR 26: Dwupłytowy album J.S.Bach "Sonaty i Partity na skrzypce solo” w wykonaniu Krzysztofa Jakowicza (MTJ) z autografem artysty, dar Krzysztofa Jakowicza
Wylicytowano za: 200 zł |
NR 27: Dwupłytowy album J.S.Bach "Sonaty i Partity na skrzypce solo” w wykonaniu Krzysztofa Jakowicza (MTJ) z autografem artysty, dar Krzysztofa Jakowicza
Wylicytowano za: 130 zł |
NR 28: Andrzej Korzyński – LP ze ścieżką dźwiękową do filmu Andrzeja Żuławskiego "Possesion” z autografem kompozytora (Finders Keepers Records 2012), dar kompozytora
Wylicytowano za: 200 zł |
NR 29: Franek Kimono "Największe przeboje” – CD z autografem kompozytora wszystkich utworów - Andrzeja Korzyńskiego (Sony Music 2011), dar kompozytora
Przedmiot niewylicytowany |
NR 30: CD "Jubileuszowy Koncert Noworoczny BGŻ”, Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej pod dyrekcją Antoniego Wita z autografem dyrygenta (DUX 2005), dar Antoniego Wita
Wylicytowano za: 200 zł |
NR 31: CD "Rok z Bankiem – w takt poloneza i bolera”, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej pod dyrekcją Antoniego Wita z autografem dyrygenta (DUX 2004), dar Antoniego Wita
Przedmiot niewylicytowany |
NR 32: CD – dwupłytowy album 66 Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego w Dusznikach Zdroju 2011 (nagrania m.in. laureatów ostatniego Konkursu Chopinowskiego: Juliany Avdejewej, Daniła Trifonowa, Lukasa Geniuszasa, Nikołaja Luganskiego; Polskie Radio&DUX 2011) z autografem Piotra Palecznego, dar Fundacji Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich w Dusznikach Zdroju
Wylicytowano za: 130 zł |
NR 33: Fotografia Redakcji Muzycznej Programu 2 Polskiego Radia z autografami dziennikarzy, fot.Grzegorz Śledź, odbitka barwna (wym. 50 x 58,3 cm), dar Redakcji Muzycznej
Wylicytowano za: 500 zł |
NR 34: Andreas Scholl "Arcadia” – CD z autografem artysty (Decca 2003), dar Piotra Matwiejczuka
Wylicytowano za: 250 zł