Czy może być jeszcze gorzej?

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2010 11:19
Trzy porażki odniosły polskie drużyny w czwartkowych meczach trzeciej rundy eliminacji do Ligi Europejskiej.

Komplet trzech porażek odniosły polskie drużyny w czwartkowych meczach trzeciej rundy eliminacji do Ligi Europejskiej. Zdecydowanie najsłabiej spisała się krakowska Wisła, która na własnym boisku przegrała z azerską drużyną Karabach Agdam 0:1. Kibice na trybunach skwitowali "popis" piłkarzy Wisły skandując: "Gdzie jest ambicja?", "Żenada", "Jesteście gwiazdami, a przegrywacie z frajerami".

Swój mecz przegrali także piłkarze Ruchu Chórzów. Podopieczni Waldemara Fornalika ulegli Austrii Wiedeń 1:3. Na własnym boisku przegrali też piłkarze Jagiellonii Białystok, którzy już w 7. minucie gry przegrywali 0:2. Podopieczni trenera Michała Probierza w 24. minucie zdobyli wprawdzie kontaktową bramkę, jednak to wszystko na co było ich stać tego wieczoru.

Dorzucając do tego wtorkową porażkę Lecha Poznań ze Spartą Praga w eliminacjiach Ligi Mistrzów mamy obraz tego w jakim punkcie znajduje się polska piłka. Należy chyba dziękować opatrzności za "korzystny" kalendarz, w innym wypadku już w lipcu polskie drużyny mogłyby być poza europejskimi pucharami.

Marek Dziadukiewicz

Kibice Pogoni jadą do Bydgoszczy (Posłuchaj)

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2010 12:37
Blisko 10 tysięcy mieszkańców Szczecina podąża w stronę Bydgoszczy. Tam bowiem o 15.30 Duma Pomorza - zespół Pogoni Szczecin - zagra w finale rozgrywek piłkarskiego Pucharu Polski.

24-letni litewski piłkarz Tadas Kijanskas jest kolejnym zawodnikiem, który będzie reprezentował barwy Jagiellonii Białystok w nowym sezonie.

600 tys. zł z tegorocznego budżetu miasta dostaną piłkarze i trenerzy Jagiellonii Białystok - zdecydowali radni.

Basałaj nowym prezesem Wisły Kraków (Posłuchaj)

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010 16:55
Bogdan Basałaj został nowym prezesem Wisły Kraków SA - poinformowano podczas konferencji prasowej.