| Opis |
7.00 – 8.00
7.15 mat rep: Dumbphone – sposób na cyfrowy detoks? – Szymon Majchrzak
Nie zamówimy przez niego taksówki ani jedzenia, nie sprawdzimy zdjęć znajomych z wakacji i wydarzeń w okolicy – dumbphone, to powrót do przeszłości, który pomaga w oderwaniu się od cyfrowej rzeczywistości.
7.25 mat rep: Miłośnicy koncertów żyją lepiej- Marta Zinkiewicz
Australijskie badanie, w którym wzięło udział 1000 osób, wykazało, że ludzie, którzy regularnie chodzą na koncerty, są, ogólnie rzecz biorąc, bardziej zadowoleni ze swojego życia niż ci, którzy tego nie robią. Zasadniczo, z badania wynika, że ludzie, którzy chodzili na wszelkiego rodzaju wspólne wydarzenia muzyczne, mówili, że są całkiem zadowoleni ze swojego losu, na większą skalę niż ci, którzy tego nie robili.
7.35 przegląd prasy
7.45 serwis sportowy
8.00 – 9.00
8.15 gość Poranka: Marcin Wądek z kolektywu Techno Rączka
Techno Rączka obchodzi swoje VIII urodziny. Z Holandii zawita do nas Legowelt, niekwestionowana legenda muzyki elektronicznej. Od wielu lat z sukcesem definiuje własny styl, zachowuje swoją autentyczność i przede wszystkim jest genialnym producentem muzycznym. Dlatego jesteśmy mega szczęśliwi, że zagra na naszej imprezie.
Ze swoim autorskim live actem wystąpi Olivia & Chino, jako Radiation 30376. Będzie to ich pierwszy taki występ w Krakowie od ich debiutu na Unsoundzie w 2019 roku.
8.45 serwis kulturalny |