Martin Ruszkiewicz 01.06.2014

Ekstraklasa: Legia Warszawa potwierdziła dominację na pożegnanie sezonu [37. KOLEJKA - RELACJA]

Za nami ostatnie cztery mecze sezonu 2013/2014 piłkarskiej Ekstraklasy. W najciekawszym spotkaniu Legia Warszawa wygrała z Lechem Poznań 2:0.
Zawodnik Legii Warszawa Tomasz Jodłowiec (z lewej) i Tomasz Kędziora z Lecha Poznań podczas meczu ostatniej kolejki grupy mistrzowskiej EkstraklasyZawodnik Legii Warszawa Tomasz Jodłowiec (z lewej) i Tomasz Kędziora z Lecha Poznań podczas meczu ostatniej kolejki grupy mistrzowskiej EkstraklasyPAP/Bartłomiej Zborowski
  • Studio S-13 - relacje z ostatniej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy 2013/14, cz. 1 (PR1)

RELACJA z ostatniej - 37. kolejki Ekstraklasy w grupie spadkowej

Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej Jedynki - Studio S-13, gdzie mecze komentowali na żywo dziennikarze sportowi. Gospodarzem programu był Andrzej Janisz, a jego gościem Piotr Mosór - były piłkarz Legii Warszawa i mistrz Polski z tą drużyną

Tabela (mecze, zwycięstwa, remisy, porażki, bramki, punkty, różnica bramek)

Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 2:1

19.55 - KONIEC meczów w ostatniej kolejce grupy mistrzowskiej.

19.53 - Drugi gol także w Zabrzu. Stojan Vranjes zdobywa bramkę i 3 punkty jadą do Gdańska.

19.50 - Legia podwyższa prowadzenie i pokazuje, że nieprzypadkowo plasuje się na 1. pozycji. Autorem gola Bartosz Bereszyński.

19.45 - Piłkarze chyba myślami są już na urlopach, bo bramek i emocji mamy dziś jak na lekarstwo.

19.28 - Kolejny stadion "odczarowany". W Zabrzu w 68. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Stojan Vranjes.

19.11 - Szybkie otwarcie drugiej połowy przez mistrza Polski. Ivica Vrdoljak wykorzystuje rzut karny i Legia prowadzi z Lechem 1:0.

18.45 - PRZERWA.

18.37 - Bramki oglądaliśmy do tej pory tylko w Krakowie. Semir Stilić wpisuje się na listę strzelców. Wisła - Zawisza 2:1.

18.22 - Szybka odpowiedź "Białej Gwiazdy". Na listę strzelców wpisuje się Paweł Brożek i mamy 1:1.

18.17 - Mamy pierwszego gola. W Krakowie Zawisza obejmuje prowadzenie po trafieniu Alvarinho.

18.10 - Pierwsze 10 minut za nami. Póki co bramek nie oglądaliśmy. Kibice za to dopisali i świetnie się bawią. Poniżej oprawa z meczu Legia - Lech.

18.00 - Rozpoczynamy ostatnie cztery mecze w grupie mistrzowskiej.

17.50 - Na zmagania w grupie A zapraszamy również do radiowej Jedynki, gdzie ponownie zawita Studio S-13, które poprowadzi Andrzej Janisz. Początek meczów o godz. 18.

17.45 - Mecz w Warszawie mistrza Polski Legii z wicemistrzem Lechem Poznań w ostatniej kolejce piłkarskiej Ekstraklasy, choć już bez stawki, zapowiada się niezwykle ciekawie.