Trójka
Agnieszka Szałowska 02.12.2012

Po Euro czas na zimową olimpiadę?

W grudniu rząd ma zdecydować, czy Polska stanie do wyścigu o zimowe igrzyska olimpijskie w roku 2022.
Od lewej: Norweżka Marit Bjoergen, Rosjanka Jewgienia Szapowałowa i Justyna Kowalczyk w półfinałowym biegu sprinterskim techniką klasyczną na dystansie 1,4 km w zawodach Pucharu Świata w fińskim Kuusamo, Finlandia. 30.11.2012. Polka zajęła trzecie miejsce i nie awansowała do finału. Wygrała Bjoergen przed Szapołową.Od lewej: Norweżka Marit Bjoergen, Rosjanka Jewgienia Szapowałowa i Justyna Kowalczyk w półfinałowym biegu sprinterskim techniką klasyczną na dystansie 1,4 km w zawodach Pucharu Świata w fińskim Kuusamo, Finlandia. 30.11.2012. Polka zajęła trzecie miejsce i nie awansowała do finału. Wygrała Bjoergen przed Szapołową.fot. PAP/Grzegorz Momot
  • Adam Malecki rozmawia z Tomaszem Gollobem
  • Monika Sułkowska rozmawia ze Skialpinistą Andrzejem Bargielem
  • Rozmowa z Jakubem Bednarukiem trenerem Azsu Politechnika Warszawa
  • Rozmowa z posłanką Jagną Marczułajtis o ZIO w 2022 w Polsce
  • Tomasz Gorazdowski o Rajdzie Barbórka

Rozmawialiśmy o tym z posłanką Jagną Marczułajtis.

Kibice motoryzacji mogli wysłuchać ciekawej relacji z Rajdu Barbórka, a kibice żużla wywiadu z Tomaszem Gollobem.

W siatkarskiej Plus Lidze furorę robi zespół AZS Politechniki Warszawskiej. Kilka miesięcy temu drużyna była na krawędzi bankructwa teraz jest sensacyjnym wiceliderem tabeli. Naszym gościem był trener akademików Jakub Bednaruk.

Piłkarze w T-Mobile Ekstraklasie powoli kończą rundę jesienną, w naszej audycji podsumowaliśmy 14. kolejkę i, jak co tydzień, jeden z naszych słuchaczy wygrał w konkursie oficjalną piłkę ekstraklasy z podpisem wybranego piłkarza.

Poza tym mówiliśmy o sportach zimowych, wspinaczce i Akademii Talentów.

"Trzecia Strona Medalu" na antenie Trójki w każdą niedzielę między 17.05 a 19.00