Aneta Hołówek 27.07.2014

Piękny gol Lewandowskiego zapowiada nadchodzący sezon [wideo]

Robert Lewandowski zdobył gola dla Bayernu Monachium w meczu z Borussią Moenchengladbach w półfinale towarzyskiego turnieju w Hamburgu. To drugie trafienie polskiego piłkarza w drugim występie w barwach mistrza Niemiec.

Bayern Monachium - Borussia Manchengladbach - 2:2 (1;0)

Bramki: 1:0 Lewandowski (29'), 2:0 Ribery (35') , 2:1 Kruse (42' - karny), Kruse (59' - karny)

Niesamowity gol Roberta Lewandowskiego padł w 29 minucie meczu, tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego przed przerwą. W tym spotkaniu zawodnicy grali dwa razy po 30 minut.

Mecz rozgrywany był w ramach "Telekom Cup". W niedzielę w finale Telekom Cup drużyna z Monachium zmierzy się z VfL Wolfsburg, który także w karnych okazał się lepszy od Hamburgera

Gol Roberta Lewandowskiego:

Weekend na piłkarskich boiskach obfitował w pięknej urody bramki. Topowe zespoły europejskie nie zaczęły jeszcze swoich rozgrywek, jednak ich piłkarze szlifują formę na przedsezonowych meczach towarzyskich i wszelkiego rodzaju wyjazdach, które łączą przygotowanie do ligowych trudów z zabiegami marketingowymi.

Piękne bramki zobaczyli kibice amerykańscy. Do USA udały się zespoły m.in. Manchesteru United, Tottenhamu, Realu Madryt, Interu czy Manchesteru City.

W sobotnich meczach atomowym uderzeniem popisał się Gareth Bale, a rewelacyjną bramkę z połowy boiska w meczu Romy i Manchesteru United strzelił Miralem Pjanić.