Bartosz Orłowski 04.11.2014

LM siatkarzy: Resovia zgodnie z planem

Od zwycięstwa rozpoczęli swoją przygodę z tegoroczną Ligą Mistrzów siatkarze Resovii. Rzeszowianie pewnie pokonali przed własną publicznością Budvanską Rivijerę Budva 3:0.
Siatkarze Resovii rozpoczęli zmagania w LM od zwycięstwaSiatkarze Resovii rozpoczęli zmagania w LM od zwycięstwaPAP/Darek Delmanowicz
Resovia - Budvanska 3:0 [25:22, 25:15, 25:18 KONIEC]

Asseco Resovia: Fabian Drzyzga, Russell Holmes, Piotr Nowakowski, Joechen Schoeps, Rafał Buszek, Nikołaj Penczew - Krzysztof Ignaczak (libero) - Paul Lotman, Dawid Konarski, Lukas Tichacek, Dawid Dryja.
Budvańska Rivijera:
Murilo Radke, Vojin Cacic, Petar Krsmanovic, Armando Danger, Yosleyder Cala, Milan Celic - Ivan Rasovic (libero) - Ivan Jecmenica, Luka Babic, Mladen Majdak.

19.20 - Rafał Buszek kończy mecz asem serwisowym. 25:18

19.17 - Wskazówki trenera podziałały. 22:16

19.14 - Goście jeszcze walczą i Andrzej Kowal prosi o czas. 18:16 dla Resovii

19.02 - Pierwsza przerwa w trzecim secie. Będą jeszcze emocje? 8:5

18.53 - Rywale mylą się w zagrywce i bardzo wysokie zwycięstwo Resovii w drugim secie - 25:15

18.50 - Czarnogórcy zupełnie pogubieni. 22:13

18.46 - Podopieczni Andrzeja Kowala kontrolują sytuację na parkiecie. 16:10 na drugiej technicznej

18.42 - A teraz Nowakowski poczekał w bloku na Dangera. Za bardzo niebezpieczny to on dzisiaj nie jest. 13:8

18.39 - Dobrze funkcjonuje dzisiaj blok rzeszowian. Już pięć punktów przewagi. 11:6

18.37 - Zupełnie inny początek drugiego seta. Teraz to polski zespół prowadzi 8:4 na pierwszej przerwie

18.27 - Koniec, rywale już nie zeszli z niewygodnego ustawienia. 25:22

18.26 - Flot Nowakowskiego przy zagrywce sprawia wiele kłopotów rywalom, a Resovii ułatwia grę blokiem. 24:22 i pierwsza piłka setowa dla Resovii

18.24 - Kapitalny "gwóźdź" Nowakowskiego. Gonimy, gonimy... 21:22

18.22 - Na razie zbyt dużo nerwów na parkiecie. Goście ponownie na prowadzeniu. 19:21

18.20 - Po bloku Nowakowskiego Resovia wychodzi na pierwsze prowadzenie w meczu! 18:17

18.19 - Krsmanović ze środka wyrzuca piłkę w aut i już remis! 17:17

18.16 - Dobre zagrywki Lotmana, który zastąpił Penczewa. Cztery punktu z rzędu dla Resovii. 13:16

18.14 - Na drugiej jest jeszcze gorzej... 9:16

18.06 - No i niestety, na pierwszej przerwie technicznej Resovia przegrywa 3:8

18.03 - Faworytem są oczywiście wicemistrzowie Polski, ale zespół z Czarnogóry w ubiegłym roku napsuł już sporo krwi rzeszowianom, dwukrotnie ich pokonując

18.01 - Skład Resovii bez niespodzianek: Drzyzga, Nowakowski, Holmes, Schoeps, Buszek, Penczew, Ignaczak (libero)

18.00 - Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Resovii z Budvanską. W fazie grupowej rzeszowianie spotkają się jeszcze z zespołem Berlin Recycling Volleys i ACH Volley Lublana.