migracja
migrator migrator 06.04.2010

PP: remis Ruchu z Pogonią, zwycięstwo Jagielloni z Lechią

W pierwszym meczu półfinałowym piłkarskiego Remes Pucharu Polski Ruch Chorzów zremisował z Pogonią Szczecin 1:1 (0:0). Bramki: 1:0 - Artur Sobiech (49), 1:1 - Maciej Mysiak (84).
Żółta kartka - Pogoń: Marcin Woźniak, Krzysztof Hrymowicz, Piotr Koman.

Sędzia: Piotr Siedlecki (Warszawa). Widzów: 6 000.

Rewanż: 20 kwietnia w Szczecinie.

Jagiellonia Białystok wygrała w Gdańsku z Lechią 2:1 w pierwszym półfinałowym meczu piłkarskiego Pucharu Polski. Bramki zdobyli Rafał Grzyb w 6. minucie i Bruno w 28. minucie. Gola dla Lechii strzelił w 90. minucie Hubert Wołąkiewicz. Od 69. minuty Jagiellonia grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla El Mehdiego Sidqy. Rewanż rozegrany zostanie 21 kwietnia w Białymstoku.

Mecze PP były rozgrywane w tym samym czasie co spotkanie LM. O absurdzie pisze na swoim dziennikarz Informacyjnej Agencji Radiowej blogu Marcin Nowak.