migrator migrator 13.03.2010

Polonia Warszawa na dnie. Bakero straci pracę? (Posłuchaj)

Polonia Warszawa zremisowała z Ruchem Chorzów 1:1 w meczu 20. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
Jose Maria BakeroJose Maria Bakero (fot.East News)
  • Tomasz Brzyski o spotkaniu przeciwko byłym kolegom
  • Maciej Sadlok o meczu z Polonią
  • Janusz Gancarczyk o warunkach do gry
  • Niedosyt Ariela Jakubowskiego po meczu z Polonią

Polonia Warszawa zremisowała z Ruchem Chorzów 1:1 w meczu 20. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Bramkę dla "Czarnych Koszul" zdobył w 14. minucie Adrian Mierzejewski, a gola dla Ruchu strzelił w 2. minucie Marcin Zając.

Mecz tylko w pierwszym kwadransie dostarczył kibicom emocji. Obie drużyny strzeliły wtedy po jednym golu i na tym się skończyło. Polonia i Ruch podzieliły się punktami.
Obrońca warszawskiej drużyny Tomasz Brzyski - w poprzedniej rundzie gracz Ruchu Chorzów - przyznaje, że ten wynik Polonii niewiele daje:

Z kolei obrońca chorzowskiego Ruchu Maciej Sadlok jest zadowolony z remisu:

Pomocnik Polonii Warszawa Janusz Gancarczyk po meczu narzekał na warunki, w jakich było rozgrywane spotkanie:

Obrońca Ruchu Chorzów Ariel Jakubowski uważa, że to jego zespól był bliższy zwycięstwa:

Warszawska Polonia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Ma tyle samo punktów - 17 - co przedostatni Piast Gliwice. Ruch pozostaje czwarty w tabeli.