migracja
migrator migrator 08.04.2010

Zakład o Rooneya. Prezes Bayernu wygrał kolację

Kolacja dla 10 osób w ekskluzywnej restauracji - taka była stawka zakładu prezesa Bayern Monachium Ulego Hoenessa z szefem rady nadzorczej Karlem-Heinzem Rummenigge.
Kolacja dla 10 osób w ekskluzywnej restauracji - taka była stawka zakładu prezesa Bayern Monachium Ulego Hoenessa z szefem rady nadzorczej Karlem-Heinzem Rummenigge, który dotyczył występu Wayne'a Rooneya z Manchesteru United w środowym meczu Ligi Mistrzów.

Za kolację zapłaci Rummenigge. "Czułem, że mimo kontuzji Rooney zagra. Ja widać piłkarski nos mnie nie zawiódł" - powiedział Hoeness.

"Obiecuję, że nie będziemy oszczędzać przegranego. Musi się nastawić na spory wydatek, bo zamierzamy zamawiać najlepsze dania i najdroższe trunki" - dodał prezes bawarskiego klubu.

Bayern mimo porażki 2:3 na Old Trafford awansował do półfinału LM, gdyż pierwsze spotkanie wygrał 2:1 i zdecydowała większa liczba bramek zdobytych na wyjeździe.

Rooney pojawił się w podstawowym składzie ekipy z Manchesteru, choć osiem dni wcześniej w Monachium doznał urazu kostki. Pierwsze diagnozy mówiły nawet o dwumiesięcznej przerwie, później lekarze poinformowali, że będzie pauzował dwa, może trzy tygodnie, ale trener sir Alex Ferguson posłał go w bój już w środę. W pierwszej połowie reprezentantowi Anglii odnowił się uraz, ale wytrzymał na boisku do 55. minuty.