migracja
migrator migrator 03.04.2010

Remis Zagłębia Lubin z Lechią Gdańsk

Zagłębie Lubin zremisowało z Lechią Gdańsk 2:2 w meczu 23. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Bramki dla Zagłębia zdobyli: Ilijan Micanski w 3. minucie i Mouhamadou Traore w 33. minucie.
Dla Lechii - Krzysztof Bąk w 45. minucie i Paweł Buzała w 83. minucie.
Zagłębie zaczęło od mocnego uderzenia i gola niezawodnego w ostatnim czasie Micanskiego. Później dominowali goście, ale kolejnego gola przy drugim strzale na bramkę zdobyli gospodarze. Tym razem trafił Traore. Nadzieje na jakiekolwiek punkty dla gdańszczan uderzeniem głową przywrócił w doliczonym czasie gry Krzysztof Bąk.
W drugiej połowie Zagłębie nie zdołało podwyższyć wyniku, a bohaterem zespołu z Gdańska okazał się Paweł Buzała. Zawodnik ten wszedł na boisko w 64. minucie, a w 83. minucie strzelił gola, dającego jeden punkt Lechii.