migrator migrator 12.03.2010

Agnieszka Radwańska w trzeciej rundzie turnieju w Indian Wells

Agnieszka Radwańska awansowała do trzeciej rundy silnie obsadzonego turnieju tenisowego w Indian Wells. Polka, rozstawiona z numerem 5., pokonała Annę Czakwetadze.
Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańska (fot.Wikipedia)

Rosjanka skreczowała przy stanie 6:2, 5:3 dla rywalki. Dla Radwańskiej był to pierwszy mecz w turnieju - w pierwszej rundzie miała wolny los. Najlepsza polska tenisistka pewnie wygrała pierwszego seta. Przełamała Czakwetadze w czwartym gemie, wychodząc na prowadzenie 3:1. Powtórzyła to przy stanie 5:2 i po 25 minutach zakończyła pierwszego seta.

W drugim secie Radwańska wygrała dwa pierwsze gemy, ale w kolejnym została przełamana. Zrewanżowała się rywalce w szóstym gemie, wychodząc na prowadzenie 4:2, jednak i tym razem Czakwetadze dała Polce odpór. Przy stanie 5:3 dla Radwańskiej Rosjanka skreczowała.

W trzeciej rundzie Agnieszka Radwańska zmierzy się ze zwyciężczynią pojedynku między finalistką Australian Open Justine Henin i Argentynką Giselą Dulko.