Paweł Gawlik 23.01.2011

Remis w meczu hokejowych gwiazd

Remisem 13:13 zakończył się Mecz Gwiazd Polskiej Ligi Hokejowej, który rozegrany został w Oświęcimu.
Mecz Gwiazd PLHMecz Gwiazd PLHfot. PAP/Jacek Bednarczyk

Pierwsza tercja zakończyła się zwycięstwem Polaków 5:4. Drugą 5:4 wygrali obcokrajowcy i po 40 minutach był remis 9:9. Decydująca tercja zakończyła się wynikiem 14:13 dla obcokrajowców. Sędziowie zdecydowali się jednak nie uznać jednej z bramek dla zawodników zagranicznych z początku tercji i o rozstrzygnięciu miały decydować rzuty karne.

Zawodnicy obydwu drużyn potraktowali rzuty karne jako zabawę i po dwóch seriach sędziowie zdecydowali o zakończeniu meczu, uznając za ostateczny rezultat 13:13. Najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu wybrano Waldemara Klisiaka, występującego na co dzień w Unii Oświęcim.