Aneta Hołówek 17.05.2011

Premier League nie dla Polaka

Nottingham Forest w którym występuje Polak. Radosław Majewski, nie zagra w angielskiej ekstraklasie. Po remisie na własnym boisku ze Swansea 0:0, przegrał w rewanżu 1:3.
Radosław MajewskiRadosław Majewskiuefa.com

Polski piłkarz asystował przy jedynym golu dla gości, którego w 80. minucie strzelił Robert Earnshaw.

Stawką dwumeczu był awans do finału baraży. Swansea zmierzy się w nim z lepszym zespołem z pary Cardiff City - FC Reading.

Majewski jest wychowankiem pruszkowskiego Znicza, w 2008 roku związał się z Polonią Warszawa. W lipcu 2009 został wypożyczony na jeden sezon do drużyny Nottingham Forest. W angielskim debiucie zaliczył bardzo udany występ, 23 lipca 2009 roku w meczu z Rushden Diamonds, w drugiej minucie wpisał się na listę strzelców spotkania.

W maju 2010 roku Nottingham Forest wykupił Majewskiego na stałe.