Paweł Klocek 08.04.2011

GKS Bełchatów zremisował z Górnikiem Zabrze

PGE GKS Bełchatów zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1 w meczu 21. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
PGE GKS Bełchatów - Górnik ZabrzePGE GKS Bełchatów - Górnik Zabrze fot. PAP/Grzegorz Michałowski
  • Komentarze po meczu GKS - Górnik

Gola dla GKS strzelił Marcin Żewłakow w 9. minucie, a wyrównał Grzegorz Bonin w 26. minucie. Zarówno GKS jak i Górnik przystępowały do tego meczu z nadzieją na zwycięstwo i utrzymanie się w ścisłej czołówce tabeli.

Rzeczywistość zweryfikowała plany obu drużyn - spotkanie zakończyło się remisem 1:1 i podziałem punktów. Żadna z tych drużyn nie poprawi zatem miejsca w tabeli ekstraklasy.

PGE GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Marcin Żewłakow (9), 1:1 Grzegorz Bonin (26).

PGE GKS Bełchatów: Łukasz Sapela - Grzegorz Fonfara, Marcin Drzymont, Mate Lacic, Wojciech Jarmuż - Dawid Nowak, Szymon Sawala, Grzegorz Baran, Mateusz Cetnarski (57. Paweł Komołow), Maciej Małkowski (72. Tomasz Wróbel) - Marcin Żewłakow (79. Marcus da Silva).

Górnik Zabrze: Adam Stachowiak - Michael Bemben, Adam Banaś, Adam Danch, Mariusz Magiera - Grzegorz Bonin, Piotr Gierczak (56. Robert Jeż), Adam Marciniak, Marcin Wodecki (85. Michał Pazdan) - Tomasz Zahorski (74. Gabriel Nowak), Daniel Sikorski.

Żółta kartka - PGE GKS Bełchatów: Grzegorz Baran, Grzegorz Fonfara, Szymon Sawala. Górnik Zabrze: Adam Marciniak.
Sędzia: Marcin Borski (Warszawa).