Z końcem marca polskich słuchaczy rapu wbiła w podłogę wieść o tym, że Young Thug zagra na tegorocznej odsłonie CLOUT Festival w Warszawie. Jak się okazuje, Thugger - obok swoich największych bangerów - zagra też zupełnie nowy materiał. Słynny raper zapowiedział bowiem kolejny album.
Na specjalnej stronie internetowej ruszyła właśnie przedsprzedaż płyty "UY Scuti". Tytuł wydawnictwa został wzięty od gwiazdy znajdującej się w gwiazdozbiorze Tarczy Sobieskiego, a fani Thuggera mogą wybierać format płyty spośród kilku opcji, również z merchem.
Lista utworów oraz data premiery "UY Scuti" nie są jeszcze znane, jednak w społeczności fanów Young Thuga pojawiły się głosy, że płyta najpewniej ukaże się 9 maja, czyli w trzecią rocznicę aresztowania rapera. Zdarzenie to rozpoczęło najdłuższy proces sądowy w historii stanu Georgia. Artysta wyszedł z aresztu w minione Halloween, a gdy oczekiwał na decyzję sądu, zdążył wydać album "Business Is Business".
AŚ