Polskie Radio Dzieciom

"Dźwięk dobry". Wizyta w zoo

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2022 11:35
9-letni Tymek opowie o dźwiękach zwierząt, zajrzymy do ogrodów zoologicznych w Warszawie i Wrocławiu, opowiemy o Orientarium w Łodzi i będziemy łapać dźwięki w Akwarium w Gdyni.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Posłuchaj

59:44 Radio Dzieciom 2022_07_10-10-00-05_DD.mp3 10.07.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Dźwięk dobry)

Na dźwiękołapanie zaprasza Agnieszka Ciecierska

Data emisji: 10.07.2022

Godzina emisji: 10:00

Audycja "Dźwięk dobry" w każdą niedzielę o godz. 10:00

-

Zabawa dźwiękami W czasie tych godzinnych spotkań, zabieramy słuchaczy w podróż do świata dźwięków. Tych składających się na muzykę, ale i tych codziennych, jak dźwięki domu, miasta, czy przyrody. Uwrażliwiamy na słuchanie tego, co dookoła, namawiamy do zabawy dźwiękami. Zapraszają Agnieszka Ciecierska, Agnieszka Kunikowska.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Dźwięk dobry". Tajemnice wody

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2022 11:35
Woda jest niezbędna dla każdego człowieka, nasz organizm składa się z niej w około 70%. Jest także wszędzie wokół nas, w powietrzu i w ziemi, jest warunkiem do życia na całej planecie!
rozwiń zwiń