Polskie Radio Dzieciom

Sylwestrowe przeboje Filipa i Leopolda

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 07:00
Zapraszamy na Podwieczorek, podczas którego Filip i Leopold wprowadzą słuchaczy w sylwestrowy nastrój, prezentując utwory, przy których nogi same tańczą. Czy słuchacze znają ulubione przeboje naszych radiowych bohaterów?  
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: pixabay/bosmanerwin

Przygotowania do sylwestrowej zabawy zaczynamy w czwartek 31 grudnia już o godz. 18.00. W rytmie ulubionych przebojów Lwa i Królika zaczniemy odliczanie do Nowego Roku! Po "Podwieczorku z Filipem i Leopoldem" na sylwestrową noc pełną hitów zaprasza Adam Dobrzyński.

Posłuchaj
60:53 Dzieci_AAC 2020_12_31-18-00-00.mp3 31.12.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Podwieczorek z Filipem i Leopoldem)

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.00.
Data emisji: 31.12.2020
Godz. emisji: 18.00.

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!

jo


Zobacz także
Czytaj także

Ćwicz z nami w Podwieczorku z Filipem i Leopoldem

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 19:00
Jeżeli przez dwa dni odpoczywaliśmy i jedliśmy to teraz trzeba się trochę poruszać, rozciągnąć i odciążyć nasze brzuchy. W audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" w Polskim Radiu Dzieciom podpowiemy jakie ćwiczenia można robić samemu w domu
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kosmiczne światło zamiast fajerwerków?

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2020 20:00
Wyobraźmy sobie bezchmurne niebo pełne gwiazd. Zadzieramy głowy, podziwiamy gwiezdne konstelacje a wśród nich choćby galaktykę Andromedy. I nagle zaczynamy się zastanawiać. Bo jak to się dzieje, że w ogóle te gwiazdy widzimy? Andromeda jest odległa o 2,5 mln lat świetlnych od Ziemi. Więc czym jest światło gwiazd? Jak szybko dociera do Ziemi? Czy patrząc w niebo rzeczywiście widzimy Andromedę, czy tylko ducha tej galaktyki? Albo co to znaczy że oczy adaptują się do światła?
rozwiń zwiń