Section01 - menu
Section08, 09 - artykułowa

MŚ siatkarzy: wielkie emocje na Polska - Brazylia. Francja gromi Niemcy [18. DZIEŃ MISTRZOSTW]

Paweł Słójkowski 16.09.2014
Polscy kibice w meczu grupy H mistrzostw świata siatkarzy z Brazylią w Łodzi
Polscy kibice w meczu grupy H mistrzostw świata siatkarzy z Brazylią w Łodzi, foto: PAP/Grzegorz Michałowski

W łódzkiej Atlas Arenie Polacy wygrali z Brazylią 3:2, a w Katowicach Francja ograła Niemcy 3:0.

23.19 - Biało-czerwoni są liderem tabeli, a w czwartek zmierzą się z Rosją. Polacy z awansu do półfinału będą mogli się cieszyć już w środę, o ile Brazylijczycy przegrają 0:3 lub 1:3. Wówczas w najlepszej czwórce turnieju znajdą się gospodarze i "Sborna". Zapraszamy zatem już jutro na kolejne RELACJE NA ŻYWO na portalu polskieraido.pl. Punkt po punkcie będziemy opisywali mecz Brazylia - Rosja, a także wszystkie wydarzenia z całego dnia!

23.12 - W środę biało-czerwoni będą odpoczywać. Mecz rozegra "Sborna" z "Canarinhos". Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 20.25. Dwie najlepsze ekipy dwóch grup awansują do półfinału. Te, które zajmą trzecie miejsca, zagrają w sobotę w Łodzi o 5. miejsce w turnieju.

23.00 - KONIEC MECZU! Polska - Brazylia 3:2 (25:22,22:25,14:25,25:18,17:15)!!! Wielkie emocje w piątym secie!!! Zapraszamy do przeczytania relacji Bartosza Orłowskiego na naszych stronach, a także do wysłuchania dźwięków z komentarzami Cezarego Gurjewa dla radiowej Jedynki i Polskiego Radia 24, a także Tomasza Gorazdowskiego dla radiowej Trójki

MŚ siatkarzy: Polska - Brazylia [RELACJA] >>>

22.36 - KONIEC CZWARTEGO SETA! Polska pokonała Brazylię 25:18! Mamy remis 2:2 w setach i czeka nas tie-break w łódzkiej Atlas Arenie! CAŁY CZAS WIERZYMY W ZWYCIĘSTWO!

MŚ siatkarzy: Polska - Brazylia [NA ŻYWO] >>>

22.10 - KONIEC TRZECIEGO SETA w meczu Polska - Brazylia. Niestety pogrom Polaków. Biało-czerwoni zmieceni z parkietu 14:25. "Canarinhos" wyszli na prowadzenie 2:1 w setach

21.58 - KONIEC PIERWSZEGO MECZU TRZECIEJ FAZY MŚ SIATKARZY! Francja gromi Niemcy w grupie G 3:0 (25:15, 26:24, 25:22)

21.30 - DRUGI SET w meczu Polska - Brazylia za nami! Tym razem zwycięstwo "Canarinhos" 25:22. Mamy remis 1:1

21.20 - Francja w drugim secie musiała się już trochę pomęczyć, ale i tak ograła Niemców 26:24 i prowadzi 2:0

21.05 - POLSKA pokonuje Brazylię w pierwszym secie 25:22! Fani w łódzkiej Atlas Arenie szaleją! Świetny początek biało-czerwonych!

20.55 - Francja gromi w pierwszym secie Niemców 25:15. "Trójkolorowi" bardzo dobrze prezentują się na tych mistrzostwach

20.28 - A tak przed rozpoczęciem meczu w Katowicach prezentowały się zespoły Francji i Niemiec

20.27 - Przypominamy, że transmisja NA ŻYWO z całego meczu Polaków z Brazylią w Polskie Radio 24 . Spotkanie komentuje Cezary Gurjew . Relacje także na antenie radiowej Jedynki i Trójki

20.25 - ZACZYNAMY! Polska - Brazylia w łódzkiej Atlas Arenie i Francja - Niemcy w katowickim Spodku na początek trzeciej fazy siatkarskich mistrzostw świata

20.15 - Fabian Drzyzga i Michał Winiarski wyjdą w pierwszej szóstce na mecz siatkarskich mistrzostw świata Polska - Brazylia !

20.07 - Polska - Brazylia w łódzkiej Atlas Arenie. Obie drużyny już na rozgrzewce. Trzymamy kciuki za biało-czerwonych!

19.25 - Zapraszamy już na naszą relację NA ŻYWO z meczu Polska - Brazylia , którą prowadzi Bartosz Orłowski . Polskie Radio relacjonuje na żywo wszystkie mecze biało-czerwonych na siatkarskich mistrzostwach świata. Komentatorem spotkań w radiowej Jedynce jest Cezary Gurjew . Zapraszamy do Polskiego Radia 24 na wysłuchanie transmisji z całego meczu w jego wykonaniu, a także na wejścia w radiowej Jedynce . Z kolei dla radiowej Trójki mecz relacjonuje Tomasz Gorazdowski .

MŚ siatkarzy: Polska - Brazylia. Zaczynamy trzecią fazę [NA ŻYWO] >>>

19.07 - Wszystko wskazuje na to, że Michał Winiarski jednak dziś zagra z Brazylią

18.55 - Porównanie ekip Polski i Brazylii przed wielkim meczem w łódzkiej Atlas Arenie

18.26 - Trenerzy obu ekip muszą zgłosić meczowe "12" na godzinę przed meczem. Wtedy okaże się, czy zagra Michał Winiarski

17.55 - W radiowej Jedynce Cezary Gurjew oceniał szanse Polaków w starciu z Brazylią . Zapraszamy do wysłuchania audycji, której prowadzącą była Sylwia Urban .

MŚ siatkarzy: Polska - Brazylia. Zapowiedź meczu w radiowej Jedynce >>>

17.26 - Nie zapominamy też o drugim dzisiejszym spotkaniu Francja - Niemcy , które odbędzie się w katowickim Spodku. Tak prezentuje się porównanie obu drużyn:

16.40 - W studio Polskie Radio 24 o nadchodzącym meczu Polska - Brazylia opowiadał Bartosz Orłowski z portalu polskieradio.pl. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy zapowiadającej wielki hit w łódzkiej Atlas Arenie

15.58 - Dzisiaj mija dokładnie dziewięć lat od tragicznej śmierci Arkadiusza Gołasia . Chłopaki, wygrajcie dla Arka!

15.51 - Trzymamy kciuki żeby Bernardo Rezende t aką samą minę miał po dzisiejszym meczu

15.41 - Na takie informacje czekaliśmy dzisiaj cały dzień!

15.09 - A tu zdjęcia z katowickiego Spodka , gdzie swoje mecze poza Francją i Niemcami rozgrywać będzie też Iran

15.00 - Ekipa Niemiec już zmierza na mecz z Francją . Spotkanie zostanie rozegrane dziś o 20.25 w katowickim Spodku

14.36 - We wtorek o godzinie 20.25 biało-czerwoni zmierzą się z Brazylią na siatkarskich mistrzostwach świata. Zapraszamy do wysłuchania relacji dźwiękowej z całego spotkania na stronach Polskiego Radia 24 . Na żywo spotkanie z łódzkiej Atlas Areny będzie komentował - Cezary Gurjew . Wejścia z meczu będą też na antenie radiowej Jedynki . Z kolei w radiowej Trójce spotkanie relacjonował będzie Tomasz Gorazdowski .

MŚ siatkarzy: cały mecz Polska - Brazylia w Polskie Radio 24 >>>

Kiedyś pokonał Brazylię, teraz ostrzega: Grajmy cierpliwie, bo na hurra nie damy rady