Українська Служба

Польські каноїсти завоювали золоту та дві срібні медалі на чемпіонаті Європи у Мюнхені

21.08.2022 13:17
Каноїсти Александер Кітевскі та Арсен Слівінскі стали чемпіонами Європи у змаганнях байдарок-двійок на 200 метрів. Крім того, польські каноїстки Катажина Колодзєйчик і Домініка Путто завоювали срібні медалі на чемпіонаті Європи, польська веслувальниця Юстина Іскшицька також здобула срібло у змаганнях з веслування на каное на 1000 метрів
          800     2022
Володарка бронзової медалі Анна Вельгош після фіналу жіночого бігу на 800 метрів на Чемпіонаті Європи 2022 у МюнхеніEPA/RONALD WITTEK

Польські каноїсти Александер Кітевский та Арсен Слівінский стали чемпіонами Європи у змаганнях байдарок-двійок на 200 метрів.

У Мюнхені біло-червоні дійшли до фінішу за 36,919 секунди, з відривом понад 0,6 секунди вони випередили іспанців Антоні Сегуру та Альфонсо Бенавідеса, що зайняли друге місце, та литовців Генрікаса Зустаутаса та Вадіма Коробова, які стали бронзовими призерами.

Александер Кітевський визнав, що під час змагання їм не вдалося уникнути помилок.

«Ми добре йшли, але визнаю, що в певний момент човен почав «тікати», нам треба було скоригувати рух, але це свідчить тільки про те, що ми все зробили добре, але могли ще краще. Однак ми – чемпіони Європи, а, як кажуть, переможців не судять», - зазначив спортсмен.

Крім того, польські каноїстки Катажина Колодзєйчик і Домініка Путто завоювали срібні медалі на чемпіонаті Європи, який проходив у Мюнхені. Перемогли угорські спортсменки, третє місце зайняли німки.

Також польська веслувальниця Юстина Іскшицька виборола срібло у змаганнях з веслування на каное на 1000 метрів.

В цілому біло-червоні завоювали на цих змаганнях вже дев'ять медалей: дві золоті, чотири срібні та три бронзові.