Українська Служба

Євро 2024: Україна перемогла Словаччину з рахунком 2:1

22.06.2024 09:52
Голи за Україну забили на 54 хвилині центральний півзахисник київського «Динамо» Микола Шапаренко і на 80 хвилині - центральний нападник бельгійського клубу «Брюгге» та збірної України Роман Яремчук
  ()           E  -2024      ,
Роман Яремчук (праворуч) забиває гол у ворота Словаччини під час футбольного матчу групи E УЄФА Євро-2024 між Словаччиною та Україною в Дюссельдорфі, НімеччинаEPA/FRIEDEMANN VOGEL

Збірна України з футболу перемогла Словаччину на чемпіонаті Європи. Словаки добре почали матч і вели гру після голу Івана Шранца. Однак у підсумку словаки програли з рахунком 1:2 і не мають впевненості у виході в плей-оф турніру.

Голи за Україну забили на 54 хвилині центральний півзахисник київського «Динамо» Микола Шапаренко і на 80 хвилині — центральний нападник бельгійського клубу «Брюгге» та збірної України Роман Яремчук.

Лідером групової таблиці є Румунія, за нею йдуть Україна і Словаччина.