Українська Служба

Польща здобула «бронзу» у змаганнях парних четвірок в академічному веслуванні на Олімпіаді-2024

31.07.2024 16:00
 ( ):  ,  ,
Поляки (справа направо): Домінік Чая, Матеуш Біскуп, Мирослав Зентарський та Фабіан Баранський здобули бронзову медаль у змаганнях парних четвірокPAP/Adam Warżawa

Польські веслувальники, а саме парна четвірка в академічному веслуванні у складі Домініка Чая, Фабіана Баранського, Мирослава Зентарського та Матеуша Біскупа, здобули бронзову медаль на Олімпійських іграх у Парижі. Голландці отримали «золото», а італійці  «срібло».

Президент Польщі Анджей Дуда привітав польських веслувальників зі здобуттям бронзової олімпійської медалі.

«Ми маємо ще одну бронзову олімпійську медаль у Парижі! Сьогодні опівдні наша парна четвірка в академічному веслуванні у складі: Домінік Чая, Матеуш Біскуп, Мирослав Зентарський та Фабіан Баранський, посіла третє місце у фіналі на паризькій веслувальній трасі. Це третя медаль для Польщі на цій Олімпіаді та 301 в історії наших виступів на літніх Олімпіадах. Вітаємо!»  написав президент на платформі X.

Це вже третя медаль поляків на цьогорічних Олімпійських іграх. Раніше «срібло» здобула байдарочниця на гірських байдарках Клаудія Зволінська, а «бронзу»  шпажна команда у складі Мартини Сватовської-Венґлярчик, Александри Ярецької та Ренати Кнапік-Міазги.

IAR, PAP/Д.Ю.

Побач більше на цю тему: Олімпійські ігри Польща

Польща стартувала на Олімпійських іграх-2024 у стрільбі з лука

25.07.2024 15:30
У змаганнях, що проходитимуть у Парижі до 11 серпня, візьмуть участь 10,5 тисяч спортсменів зі 183 країн