Польща здобула срібло у фіналі з волейболу на Олімпіаді в Парижі

10.08.2024 16:17
    2024.       , , , 08.10.2024.
Олімпійські ігри в Парижі 2024. Волейболісти збірної Польщі під час церемонії нагородження, Париж, Франція, 08.10.2024.PAP/Adam Warżawa

Чоловіча збірна Польщі з волейболу завоювала срібну медаль на Олімпійських іграх у Парижі. У фіналі представники Польщі поступилися Франції 0:3.

Незважаючи на поразку, волейбольний тренер клубу Jastrzębski Węgiel Лєшек Деєвський розповів в ефірі Першого каналу польського радіо про успіхи польських гравців.

«У волейболі завжди можна причепитися до програного матчу. Але я б не оцінював чемпіонат за цим матчем. Це великий успіх польських волейболістів. Команда противника заслужила на золото. Сьогодні не наш день, на жаль, але нам доведеться почекати на наступні ігри», — сказав тренер збірної.

Смуток після поразки швидко мине, а за ним прийде задоволення від чудового результату, — сказав в ефірі Polskie Radio 24 спортивний психолог з Академії фізичного виховання у Варшаві професор Збіґнєв Дзюбіньський. Експерт підкреслив, що срібна медаль польських волейболістів на Олімпійських іграх у Парижі є великим досягненням.

«Турбує те, що програли фінал, змагання за золоту медаль, але завтра, післязавтра будуть пишатися тим. Звісно, ми б хотіли, аби наші спортсмени здобули золото, але ми раді, вітаємо їх і дякуємо за ті емоції — вони були чудові, особливі й неповторні».

Збірна Польщі з волейболу стала олімпійським віце-чемпіоном. У фіналі турніру, що проходив у Парижі, Польща поступилася Франції з рахунком 0:3.

Це вже друга олімпійська медаль, здобута поляками. Раніше в Монреалі у 1976 році збірна Польщі виграла золото.