Українська Служба

Законопроєкт про повернення державних активів Угорщини надійде до парламенту

22.06.2026 09:45
Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр скликав екстрене засідання уряду з приводу законопроєкту про створення Національного управління з повернення та захисту державних активів.
 .
Ілюстративне фото.CC0 Public Domain

Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що цього тижня до парламенту буде подано законопроєкт про створення Національного управління з повернення та захисту державних активів. З цією метою він скликав екстрене засідання уряду та парламентської групи своєї партії «Тиса».

Нова установа розслідуватиме випадки зловживання державними активами, аналізуватиме підозрілі перекази та надаватиме правову допомогу у поверненні активів, які, за версією уряду, були незаконно виведені з держави. Петер Мадяр стверджує, що це управління буде одним із найважливіших інструментів для притягнення до відповідальності попереднього уряду Віктора Орбана. Згідно з оголошенням, його завдання включатимуть розслідування справ, що стосуються останніх двадцяти років, зокрема корупційні механізми та структури, що використовувалися для виведення державних коштів.

IAR/С.Ч.

Побач більше на цю тему: Угорщина корупція