Прем’єр-міністр Дональд Туск заявив, що не підтримуватиме дії, які можуть посилювати напруженість у польсько-українських відносинах. «Я розумію суспільні настрої, однак з огляду на стратегічну безпеку Польщі, я не прикладу руки до нагнітання відносин між Польщею та Україною. У довгостроковій перспективі інтересом Польщі є розвиток відносин з Україною, орієнтованих на майбутнє», — наголосив він, коментуючи поточну ситуацію між двома країнами.
В уряді також повідомили, що працюють над мінімізацією можливих витрат і втрат, пов’язаних із рішеннями щодо державних нагород, ухваленими президентами Польщі та України.
Окремо триває підготовка до Конференції з відновлення України, яка розпочнеться у четвер, 25 червня. За її підсумками планується підписання близько 200 міжнародних угод і домовленостей.
Прем’єр також оголосив про намір вжити рішучих заходів після попередніх висновків Найвищої контрольної палати щодо роботи системи охорони здоров’я, зокрема організації праці лікарів і рівня їхніх доходів.
Крім того, уряд повідомив про нові великі іноземні інвестиції, які планується реалізувати в Польщі.
PAP/O.T.