Українська Служба

У Гданську обговорять польсько-українську співпрацю в енергетиці

24.06.2026 14:15
Співпраця в енергетичній сфері буде темою обговорення на польсько-українській конференції з питань відбудови України в Гданську.
Зображення створене ШІЗображення створене ШІ

Міністр енергетики Польщі Мілош Мотика оголосив, що у середу, 24 червня, напередодні заходу, він зустрінеться з віцепрем'єр-міністром України та міністром енергетики Денисом Шмигалем:

«Підписані та реалізовані договори між Orlen та "Нафтогаз" уже дійсні. Не виключено, що будуть наступні, про це будемо говорити. Це питання транскордонних сполучень. Хочемо також отримати від української сторони, як буде виглялати ця їхня стратегія, яку мають намір представити на цій конференції, коли йдеться про наступні роки. Яку роль у цьому бачать наші міжсистемні сполучення. Суттєву роль у цій конференції відіграють також енергетичні компанії. Будуть представники і українських, і польських фірм, і Orlen, і PGE, і "Нафтогазу" та інших».

Зустріч буде присвячена стратегії енергетичної трансформації України до 2050 року. Дводенна конференція в Ґданську розпочнеться у четвер, 25 червня.

IAR/С.Ч.