Українська Служба

Україна та Росія провели обмін військовополоненими

26.06.2026 15:40
Україна й Росія провели черговий обмін військовополоненими, кожна зі сторін передала по 160 осіб.
         26  2026
Фото з офіційної сторінки Володимира Зеленського на Фейсбуку за 26 червня 2026 рокуhttps://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.99422-6/730688584_1159883753002580_3351204306768527128_n.png?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx2048x1366&ctp=s2048x1366&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=9THacm0e62UQ7kNvwExTQpI&_nc_oc=Adoopub2Lcm9AngFeLF3T7Fch5r63xeiCOXm9qWFg6kdLsAj7h3KLJTf_jSNTeOQ-CM&_nc_zt=14&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=Z9JfkZBs_maL

Інформацію про обмін оприлюднили обидві сторони: Президент України Володимир Зеленський і Міністерство оборони Росії.

«Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні  військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках»,  написав Володимир Зеленський у соціальних мережах.

Президент України дякує всім, хто сприяє поверненню українських солдатів з російського полону. «Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути  і військових, і цивільних,  написав Володимир Зеленський. Він також опублікував фотографії з моменту передачі полонених.

IAR, фейсбук/С.Ч.

Побач більше на цю тему: військовополонені обмін