Інформацію про обмін оприлюднили обидві сторони: Президент України Володимир Зеленський і Міністерство оборони Росії.
«Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні — військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», — написав Володимир Зеленський у соціальних мережах.
Президент України дякує всім, хто сприяє поверненню українських солдатів з російського полону. «Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути — і військових, і цивільних, — написав Володимир Зеленський. Він також опублікував фотографії з моменту передачі полонених.
IAR, фейсбук/С.Ч.