Біля залізничної станції Мушина розгерметизувалась цистерна з соляною кислотою. На місці працюють пожежники спеціалізованої хімічної рятувальної групи. «Постраждалих немає, як і загрози для мешканців», — запевнив речник пожежної служби Малопольського воєводства Губерт Цєплий:
«Вагон перевозив соляну кислоту, і там залишилися рештки після розвантаження. Понад три відсотки цистерни там нема. Надзвичайники моніторять ситуацію і пробують герметизувати ємність».
Операція не спричиняє жодних перебоїв у дорожньому чи залізничному русі. Пошкоджена цистерна прибула зі Словаччини та була припаркована на залізничній колії протягом ночі. Витік помітили вранці. Соляна кислота — це дуже корозійна речовина, яка зазвичай використовується в промисловості.
IAR/І.Я.