Двох людей доставили до лікарні після аварії за участю поліцейського автомобіля у Варшаві: офіцера, який керував поліцейським автомобілем, та жінку, котра керувала легковим автомобілем.
«Поліцейський автомобіль їхав як транспортний засіб екстреної служби з увімкненими фарами та сиренами, — повідомив Польському радіо RDC Якуб Філіпяк з Головного управління поліції Варшави. —
Поліцейський автомобіль із крайньої лівої смуги виконував маневр повороту ліворуч і в результаті цього повороту з середньої смуги водійка «сітроена» не помітила поліцейського автомобіля та вдарилася в нього».
Аварія сталася у суботу, 27 червня), о 13:20. Перехрестя, яке було перекрите після аварії, зараз відкрите для руху транспорту.
IAR/С.Ч.