польсько-Про це говорила Наталія Панченко, громадянська активістка, голова української організації Євромайдан Варшава. В інтерв'ю Польському радіо українка наголосила, що польсько-українські відносини визначають звичайні люди, а не політики:
«Це звичайні люди відкривають фірми в Україні чи в Польщі, діють в обох країнах, випрацьовують нові способи співпраці. Я була біля виставкових місць українських регіонів, розмовляла з представниками, питаю, як ви, як справи. Вони всі в захваті: до них підходять представники партнерських міст, вони проводять зустрічі, підписують чергові меморандуми, — і власне так має виглядати ця співпраця»
Конференція з відбудови України відбулася в Гданську. У ній взяли участь понад 7000 осіб з десятків країн. Серед них були президенти, очільники урядів і міністри країн, які беруть участь у наданні допомоги Україні.
IAR/С.Ч.