Росіяни вербують мирних жителів Луганської області до «Групи Ваґнера». Оголошень з цього приводу в області стає все більше. За словами голови Луганської військової обласної адміністрації Сергія Гайдая, шукають бульдозеристів, екскаваторників і машиністів важкої техніки. Він також зазначив, що у росіян були нестачі офіцерських і сержантських посад інструкторського та викладацького складу через загибель більшості таких спеціалістів на фронті, а також через надмірну кількість мобілізованих:
«Вони використовують зеків виключно як гарматне м'ясо для того, щоб просто зрозуміти, де вогневі позиції наших захисників. Далі вони або працюють "артою", або вже намагаються протиснути вже більш фаховими, професійними військовими, які якраз з тих підрозділів ваґнерівців так само, але це вже професійні військові, які вже пройшли багато військових операцій».
За інформацією Генштабу ЗСУ, російські війська набирають полонених як в Росії, так і на окупованих територіях для поповнення своїх втрат. Більшість злочинців звільнено з колонії в окупованому Херсоні.
IAR/Р.Г.