Українська Служба

У Варшаві можна побачити Кубок світу ФІФА

23.09.2022 14:35
На Національному стадіоні у Варшаві у межах FIFA World Cup Trophy Tour всі бажаючі можуть подивитися на трофей, що вручається команді-переможцю чемпіонату світу з футболу
    ( )
Національний стадіон у Варшаві (ілюстраційне фото)Mister No, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

На Національному стадіоні у Варшаві можна побачити Кубок світу ФІФА. Трофей прибув до Польщі у межах туру FIFA World Cup Trophy Tour. До цьогорічного чемпіонату світу він побуває у 51 країні.

Кубок світу з футболу має розміри 36 см, виготовлений із 18-каратного золота та важить понад шість кілограмів.

Як сказав один із амбасадорів цьогорічного туру Чемпіонату світу з футболу, чемпіон світу 1998 року зі збірної Франції Марсель Десайї, мати під рукою найважливіший футбольний трофей — це неймовірне відчуття:

«Щоразу, коли я наближаюся до цього кубку, я відчуваю хвилювання та емоції. Минуло багато часу з тих пір, як я виграв цей кубок з Францією у 1998 році, але спогади про ті прекрасні моменти залишаться зі мною на все життя. Це особливий момент для кожного учасника, який виграв цей кубок».

Усі бажаючі можуть побачити кубок з нагоди Фестивалю футболу 2022, який відбувається у п’ятницю на PGE Narodowy (Національний стадіон у Варшаві – ред.).

Це нагода спільно відсвяткувати 50-річчя здобуття польською футбольною командою золотої олімпійської медалі в Мюнхені та 30-річчя здобуття срібної медалі на літніх Олімпійських іграх у Барселоні.