Українська Служба

Футбольний клуб «Шахтар-Донецьк» програв товариський матч польській команді

26.09.2022 16:05
Футбольний клуб «Шахтар-Донецьк» програв товариський матч польській команді «Радoм’як» з рахунком 0:2
Аудіо

Українці відпустили багатьох гравців основи на офіційні матчі збірної, тож поляки вдало цим скористалися.

Команди стартували у високому темпі. «Гірники» створили кілька небезпечних моментів завдяки Мар'янові Шведу, що був дуже активним на початку зустрічі. Також непогано підключався до атак Іван Петряк. Проте в середині тайму Швед зазнав ушкодження. Перед перервою міг відкривати рахунок Андрій Кулаков, однак влучив у поперечину.

На другу половину зустрічі головний тренер «Шахтаря» майже повністю змінив склад, випустивши гравців юнацької команди. На 51-ій хвилині «Радом'як» відкрив рахунок: після прострілу зі стандарту відзначився Селе. Міг зрівняти рахунок Владислав Погорілий, але голкіпер суперника врятував. Фінальний рахунок уже в компенсований арбітром час встановив Мачадо.

Цікаво, що тренує «Радом’як» Маріуш Левандовський, який багато років виступав у зірковому складі «Шахтаря» і виграв з ним Кубок УЄФА.

Побач більше на цю тему: футбол Варшава