Українська Служба

Молодіжна збірна України з футболу здобула путівку на чемпіонат Європи-2023

28.09.2022 13:10
Молодіжна збірна України (до 21-го року) переграла словаків і пройшла на чемпіонат Європи
Фото ілюстраційнеPixabay

У поєдинку-відповіді раунду плей-офф українці перемогли команду Словаччини з рахунком 3:0.

Хет-трик на Муніципальному стадіоні польського міста Бельсько-Бяли оформив форвард донецького «Шахтаря» Данило Сікан (48, 54, 66 хвилини).

Перша гра між молодіжками відбулася на стадіоні «Под Дубньом» у словацькій Жиліні. Вона завершилася на користь господарів — вони тоді виграли з рахунком 3:2.

Фінальний турнір молодіжного Євро-2023 прийматимуть одночасно Грузія та Румунія, з 21 червня по 8 липня. На турнірі змагатимуться команди з 16 країн.

Жеребкування фінальної стадії відбудеться 18 жовтня в румунській столиці Бухаресті.

Учасників фінальної стадії розділять на чотири групи по чотири команди. Переможці груп та другі місця вийдуть до чвертьфіналу, і далі піде традиційний турнір плей-офф на вибуття.

Фінал молодіжного Євро-2023 пройде на «Батумі Арені» в Грузії.