Українська Служба

Різнобарвний четвер на Чемпіонаті світу 2022 в Катарі

24.11.2022 19:35
Матч без жодного удару по воротах, унікальний рекорд Роналду та автобусні затори в Бразилії
    -  -2022
Криштіану Роналду в матчі Португалія-Камерун на ЧС-2022PAP/EPA/Rolex dela Pena

Четвер на Мундіалі розпочався із зустрічі збірних Швейцарії та Камеруна. Як і прогнозували, це була рівна боротьба, у якій успіху досягли швейцарці. Гол забив футболіст Бріл Емболо, який виступає саме за збірну Швейцарії, хоч і народився в Камеруні. Мінімальна перемога Швейцарії — 1:0.

У наступній грі, що почалася о 14-тій, уболівальники очікували штурму від збірної Уругваю, котрій протистояла Південна Корея. Але зустріч була настільки напруженою, що завершилася без жодного удару в площу воріт. За даними сайту ФІФА, це був перший такий матч у ХХІ-му столітті.

О 17-тій розпочалося протистояння збірної Гани та зіркової команди Португалії, на вістрі з Криштіану Роналду. Рахунок після першого тайму був 0:0. Але фінал матчу видався просто феєричним. Спочатку Роналду відкрив рахунок з пенальті і встановив унікальний рекорд: став першим гравцем в історії, котрий забивав на 5-ти різних чемпіонатах світу. Але сам момент, коли рефері призначив покарання, викликає суперечки: мовляв, зіткнення зіркового форварда із захисником було надто легким. Після того ганці відігралися, а далі був каскад голів. Підсумковий рахунок — 3:2 на користь Португалії.

Ще один матч залишається на завершення четверга — о 20-тій за варшавським часом віртуозні бразильці гратимуть із Сербією. Бразильські ЗМІ повідомляють, що старт Мундіалю в Катарі призвів до порушення графіку місцевого транспорту в Ріо-де-Жанейро. На зупинках — величезні черги, автобуси затримуються до 40-ка хвилин, адже водії масово відволікаються на перегляд матчів. І це збірна Бразилії ще не розпочала гру.