Українська Служба

Рекорди, поразки, можливі санкції щодо Мексики з боку ФІФА

25.11.2022 15:20
Про завершальний етап 1 туру групового раунду ЧС-2022 з футболу
Святкові емоції Рафіньї після голу Рішарлісона у ворота сербів PAP/EPA/Ronald Wittek

У п’ятий день Мундіалю збірна Швейцарії з мінімальним рахунком перемогла Камерун (1:0). Натомість збірні Уругваю та Південної Кореї не змогли потішити вболівальників результативною грою, матч між ними закінчився нічиєю — 0:0.

А тепер про підсумки матчу між зірковою командою Португалії та збірною Гани. Гра була видовищною та цікавою, африканці грали дуже гідно. Все ж, португальцям вдалося обіграти суперників з рахунком 3:2. Перший гол на 64-й хвилині поєдинку забив Кріштіану Роналду. На 73-й хвилині футболіст Гани Андре Айю зміг вирівняти рахунок, забивши гол у ворота португальців. Проте цей паритет ганцям втримати не вдалося. Вже невдовзі ініціативу перехопили португальці Жоау Фелікс та Рафаель Леао, яким вдалося забити у ворота ганців. А м’яч від Османа Букарі на 89-й хвилині не зміг принести перемогу африканцям.

До речі, для Кріштіану Роналду гол на цьогорічному Мундіалі виявився рекордним. Він став першим в історії футболу гравцем, який відзначився голами на п’яти різних чемпіонатах світу, перевершивши показники визнаних футбольних зірок Пеле і Мессі.

У завершальному матчі першого туру групового раунду чемпіонату світу збірна Бразилії здолала Сербію. Форвард бразильців Рішарлісон забив двічі на 63 та 73 хвилинах матчу. Саме цей дубль забезпечив команді перемогу.

***

ФІФА відреагувала на скандальні вигуки вболівальників збірної Мексики під час матчу з командою Польщі. Як повідомляє «Суспільне спорт» з посиланням на Reuters, відповідно до статті 13-ї Дисциплінарного кодексу ФІФА було відкрито провадження проти Мексиканської футбольної асоціації. Зазначається, що це може бути пов’язано з вигуками мексиканських фанатів на адресу Роберта Левандовського. Наразі не повідомляються терміни розгляду справи. Серед ймовірних санкцій припускають недопущення вболівальників збірної Мексики на стадіон, де проходитимуть матчі цьогорічного Мундіалю.