Українська Служба

Збірна Польщі не змогла пройти Францію на Чемпіонаті світу в Катарі

05.12.2022 11:20
Польські футболісти пропустили три м'ячі, а Роберт Левандовський забив пенальті тільки з другої спроби
Аудіо
  • Пьотр Зелінський, напівзахисник збірної Польщі, про гру з командою Франції
Гравці збірної Польщі під час матчу з ФранцієюPAP/EPA/Friedemann Vogel

Поляки дали зірковому фавориту гідний бій, за рівної гри пропустили прикрий гол «у роздягальню». А в другому таймі французи захопили ініціативу і забили ще двічі. Вже на останніх секундах Роберт Левандовський не забив пенальті, але зміг його реалізувати з другої спроби. 3:1 — перемога Франції. Польський напівзахисник Пьотр Зєлінський, попри поразку, відзначив, що команда боролася до останнього.

«Мабуть, це був наш найкращий матч на цьому Мундіалі. Ми грали агресивно, грали в атаку. І ми побачили саме ту збірну Польщі, яку хочуть бачити вболівальники і в якій футболісти хочуть грати», — зазначив Зєлінський.

Збірна Франції тепер виходить до чвертьфіналу. Там на неї чекає запеклий бій з англійцями, котрі в 1/8 розгромили команду Сенегалу — 3:0.