Українська Служба

Феєричний понеділок – на Чемпіонаті світу з футболу в Катарі. Хорватія проти Японії, а Південна Корея проти Бразилії

06.12.2022 11:40
За крок до сенсації. Запекла боротьба до останнього і феєрія голів – гра на будь-який смак
        -2022
Японські вболівальники на матчі проти збірної Хорватії на ЧС-2022PAP/EPA/Abir Sultan

Першими в понеділок, о 16-ій, грали Японія та Хорватія. Хорвати – це фіналісти минулого Мундіалю, команда з зірками світового рівня. А Японія – бойовита команда-зірка, яка спромоглася переграти грізних німців у групі й фактично вибити їх з турніру. Зустріч між цими командами виглядала, як справжній бій. Японці сенсаційно відкрили рахунок у першому таймі, хорвати – зрівняли в другому. Додатковий час не виявив переможця, а в післяматчевих пенальті справжнє диво створив хорватський голкіпер Домінік Лівакович – він відбив три одинадцятиметрові удари. Хорватія вийшла у чвертьфінал і зіграє там з Бразилією. Бо бразильці просто розгромили Південну Корею – 4:1. Зірковий нападник Неймар через травму вперше вийшов у цьому матчі в Катарі, забив гол і зізнався, що навіть плакав усю ніч, коли травмувався і не був упевнений в успішному відновленні.