Українська Служба

Деніз Херманн-Вік з Німеччини виграла спринтерську гонку етапу Кубка світу з біатлону

09.12.2022 16:30
Результати жіночого спринту 2 етапу Кубка світу, що триває в австрійському Гохфільцені
 -
Деніз Херманн-Вік після перемоги в спринтерській гонці серед жінок CHRISTIAN BRUNA/PAP/EPA

За підсумками жіночої спринтерської гонки перше місце посіла німкеня Деніз Херманн-Вік. На другому місці — Маркета Давідова з Чехії, замикає трійку лідерів француженка Жюлья Сімон.

Польська біатлоністка Каміла Жук закінчила гонку 42-ю. А українка Анастасія Меркушина – на 35-му місці. До речі, сестра Анастасії Олександра Меркушина, для якої етап Кубка світу став дебютним, увійшла в ТОП-3 найкращих спортсменок за швидкістю стрільби у спринті. 11 грудня відбудеться гонка переслідування серед жінок.