Українська Служба

Знову — шок на Мундіалі! Збірна Марокко відправила додому Португалію з Криштіану Роналду

10.12.2022 18:10
Мароканці продовжують вражати: після перемоги над зірковими іспанцями переграли Португалію і довели Криштіану Роналду до сліз
 ,       -2022
Криштіану Роналду, після поразки від збірної Марокко на ЧС-2022PAP/EPA/Friedemann Vogel

Матч між Португалією та Марокко розпочався в суботу о 16:00 за варшавським часом. Національна команда Марокко вже створила дві сенсації на Чемпіонаті світу в Катарі. Спочатку в групі мароканці переграли зіркову Бельгію, якій не дали пройти далі. Далі, в 1/8 фіналу вони сенсаційно перемогли ще зірковішу Іспанію, котру експерти вважали одним із головних фаворитів турніру. Збірна Марокко стала першою арабською командою у чвертьфіналі чемпіонатів світу. І тут вони створили диво — виграли в Португалії, на чолі з Криштіану Роналду. Африканці забили наприкінці першого тайму, а потім героїчно стримували атаки португальців. І самі іноді гостро контратакували. Тепер Марокко— це перша арабська команда у напівфіналі. А Роналду плакав дорогою до роздягальні, бо прикро завершив виступи на Мундіалі, що, ймовірно, стане для нього останнім.