Українці здолали естонців, а поляки поступилися японцям

15.12.2022 15:30
Підсумки матчів 3 дня молодіжного чемпіонату світу з хокею
Представники збірної Польщі після забитого голу PAP/EPA/Zbigniew Meissner

Молодіжна збірна України з хокею у надважкому поєдинку здолала естонців. У польському Битомі у рамках чемпіонату світу з хокею серед молодіжних команд у Дивізіоні 1B відбулись матчі третього ігрового дня. Молодіжна збірна України грала проти збірної Естонії та здобула важку і водночас важливу перемогу. Підопічні Олександра Бобкіна після першого періоду вели в рахунку завдяки закинутій шайбі Михайла Ковальчука. Проте у другій 20-хвилинці естонці змогли двічі забити у ворота Савви Сердюка. Втім «синьо-жовті» наприкінці вирішального, третього періоду змогли схилити шальки терезів на свою користь завдяки голам Олексія Дахновського та Даниїла Царковського. Перемога з рахунком 3:2 дозволила українцям надалі очолювати турнірну таблицю чемпіонату.

А ось молодіжна збірна Польщі не змогла порадувати своїх шанувальників, поступившись одноліткам з Японії з рахунком 3:7. У польської команди закинутими шайбами відзначились Патрік Кусак, на рахунку якого дубль, та Пьотр Чєпєлєвський. Наразі молодіжна збірна Польщі посідає п’яте місце.

16 грудня молодіжна збірна Польщі зіграє проти однолітків з Італії, а українці зіграють проти молодіжної збірної Південної Кореї.