Анна Недза-Кубінець - чемпіонка Всесвітньої зимової Універсіади - 2023

19.01.2023 16:15
Польська біатлоністка виграла спринтерську гонку на дистанції 7,5 км
   -        -
Польські біатлоністи Анна Недзя-Кубінець і Войцех Філіп на трасі в Лейк-ПлесідіPAP/Paweł Skraba

Польські спортсмени продовжують здобувати медалі найвищого рівня Всесвітньої зимової Універсіади, яка триває в Лейк-Плесіді.

Анна Недза-Кубінець виграла «золото» в біатлонному спринті на дистанції 7,5 км. Вона випередила Шіло Руссо з Канади і Терезу Яндову з Чехії. Срібна призерка Універсіади з біатлону Барбара Скробішевська – також у ТОП-10. Вона фінішувала сьомою у скороченому індивідуальному забігу.

Переможцем серед чоловіків у цьому виді змагань став Бекентай Турлубеков з Казахстану. У першій десятці серед чоловіків – представники збірної Польщі: Войцех Філіп (6 місце), Войцех Янік (8 місце), Патрик Брин (10 місце).