Українська Служба

Поляки на Кубку світу зі стрибків на лижах в Німеччині: вдала субота і тяжка неділя

06.02.2023 13:10
Подвійний тріумф норвежця, третє місце польського лідера і недільний провал
 ,
Давид Кубацький, на етапі Кубка світу зі стрибків на лижах у НімеччиніPAP/EPA/RONALD WITTEK

Польські спортсмени вдало виступили в суботу на черговому етапі Кубка світу зі стрибків на лижах у німецькому місті Вілінгені. Лідер збірної Давид Кубацький посів третє місце, а Пьотр Жила став четвертим. Укотре виграв норвежець Халвор Гранеруд, який є першим у загальному заліку. Словенець Анже Ланіск виборов друге місце. Ще троє поляків, які брали участь у змаганнях, затрималися у третій десятці: на 22, 25 і 27 позиціях.

В неділю відбувся індивідуальний етап стрибків. Гранеруд тріумфував другий день підряд. А от польські спортсмени показали гірні результати. Жила став сьомим, і це найкращий показник. Кубацький посів лиш 17 місце.