Українська Служба

Львівський «Рух» — єдина українська команда, яка пройшла до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА

09.02.2023 15:30
Під час матчу плей-оф у Польщі українці перемогли італійців — 4:3

Завершився матч етапу плей-оф Юнацької ліги УЄФА, де представник України, львівський «Рух», грав проти італійського «Інтера». На 30-й хвилині юніори «Руху» повели в рахунку завдяки голу від Сергія Панченка. Але на 52-й хвилині Пьо Еспозіто зрівняв рахунок. Основний час не виявив переможця, тому доля гри була вирішена у серії післяматчевих пенальті, де з рахунком 4:3 переміг «Рух».

А ось інший представник України у Юнацькій лізі УЄФА, донецький «Шахтар», не зміг підтримати переможний почин «Руху» та поступився у Хорватії місцевому «Хайдуку», кольори якого захищає українець Давид Фесюк. Долю зустрічі вирішив єдиний гол 15-річного Луки Вушковича.

Таким чином, від України до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА вийшов лише львівський «Рух». Ім’я свого наступного суперника львів’яни дізнаються 13 лютого під час жеребкування у швейцарському Ньйоні.