Українська Служба

Українські стрибуни у висоту здобули медалі на міжнародному турнірі у Словаччині

16.02.2023 15:30
Для Ярослави Магучіх це шоста перемога від початку року, а Андрій Проценко продемонстрував найкращий результат у новому сезоні
 ,      ,  2022 .
Андрій Проценко, срібний призер міжнародного турніру у Словаччині, фото 2022 р.Сайт Мінмолодьспорту України, Creative Commons Attribution 4.0 International license

Українські легкоатлети продовжують підкорювати світові спортивні подіуми. Стрибуни у висоту здобули дві медалі на турнірі в рамках етапу Світового легкоатлетичного туру категорії «Silver» у Словаччині. Ярослава Магучіх завоювала «золото», а Андрій Проценко виборов «срібло». Легкоатлету вдалося подолати висоту 2 м 32 см, це його найкращий показник у новому сезоні.