Українська Служба

Іґа Сьвьонтек перемогла росіянку на турнірі в Дубаї

23.02.2023 11:53
Перша ракетка світу вийшла у чвертьфінал WTA1000. Маґда Лінетт здобула вольову перемогу на змаганнях у Мексиці, а дві українки вибули через тавми
 ,   WTA1000
Іґа Сьвьонтек, на турнірі WTA1000 в ДубаїPAP/EPA/ALI HAIDER

Іґа Сьвьонтек переграла росіянку Людмілу Самсонову, як кажуть, «в одні ворота», у двох сетах з розгромним рахунком 6:1 і 6:0. Зустріч відбулася в рамках турніру WTA1000, що триває в Дубаї. Після впевненої перемоги Сьвьонтек вийшла до чвертьфіналу. Наступною суперницею польки стане чешка Кароліна Пліскова. Іґа вже зустрічалася з цією спортсменкою — у фіналі змагань в Римі 2021 року. Тоді польська тенісистка виграла із сухим рахунком: два сети — по 6:0.

Тим часом, інша польська тенісистка Маґда Лінетт у дуже тяжкій боротьбі змогла пройти в другий раунд турніру WTA, що триває в мексиканському місті Меріді. Лінетт перемогла колумбійку Марію Камілу Осоріо. В наступній стадії полька гратиме з угоркою Панною Удварди.

При цьому дві українські тенісистки знялися з цих змагань. Леся Цуренко припинила боротьбу під час матчу з чеською спортсменкою через травму ноги. Так само, через пошкодження стегна, вибула з турніру українка Катерина Байндль.