Українська Служба

«Шахтар» переміг французький «Ренн» і гратиме в 1/8 фіналу Ліги Європи

24.02.2023 14:00
Гра була драматичною, й українцям вдалося вибороти перемогу у серії післяматчевих пенальті
      -
Українські вболівальники під час матчу «Шахтар» - «Ренн» на арені «Роазон Парк»PAP/EPA/YOAN VALAT

23 лютого у рамках раунду плей-оф Ліги Європи відбувся матч-відповідь між донецьким «Шахтарем» та французьким «Ренном», який проходив на домашньому полі бретонців арені «Роазон Парк». Нагадаємо, що у першому матчі була зафіксована мінімальна перемога «Шахтаря» з рахунком 2:1. Відповідно, «Ренн» ще зберігав шанси на вихід до наступної стадії змагань, і на 56-й хвилині відкрив рахунок у повторному поєдинку. Оскільки за сумою двох зустрічей таким чином була зафіксована нічия 2:2, то гра перейшла у додатковий час, де команди обмінялись голами. За підсумками 120 хвилин гри був зафіксований рахунок 2:1 на користь «Ренна», і оскільки за сумою двох матчів рахунок був рівним (3:3), то переможця протистояння визначила серія післяматчевих пенальті, у якій з рахунком 5:4 перемогла команда з України. Таким чином, донецький «Шахтар» вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи. Матчі 1/8 фіналу стартуватимуть у березні.