Українська Служба

Польські легкоатлети взяли медалі на Чемпіонаті Європи у Стамбулі

06.03.2023 11:34
Загальна кількість нагород у поляків більша, ніж у переможців змагань — норвежців
Польські легкоатлетки з нагородамиPAP/Adam Warżawa

Збірна Польщі здобула 7 медалей на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Стамбулі і посіла 15 місце в загальному заліку. Поляки змогли вибороти 4 срібні нагороди та 3 — бронзові. До речі, на одну позицію Польщу випередили господарі змагань — турки, маючи всього одну медаль в активі. Зате — золоту. Адже головним критерієм рейтингу є не кількість нагород, а їхня якість. Серед польських медалістів треті місця посіли: Софія Еннауї — біг на півтора кілометра, Анна Кєлбасінська — біг на 400 метрів, і «бронзу» в естафеті 4 по 400 метрів здобула жіноча збірна. «Срібло» взяли: Адріана Сулек — п’ятиборство, Ева Свобода — біг на 60 метрів, Пьотр Лісек — стрибки з жердиною, і Якуб Шиманьський — біг на 60 метрів з перешкодами.

Перше місце на чемпіонаті Європи в Стамбулі посіла збірна Норвегії: 5 медалей — 4 золоті і одна срібна. Другими стали нідерландці — 3 «золота» з 7 медалей. А треті — британці: також 3 «золота», але на 1 медаль менше.