Українська Служба

Футзальна збірна Польщі вийшла до Елітного раунду відбору чемпіонату світу

08.02.2023 14:00
Збірна Польщі здолала команду з Азербайджану з переконливим рахунком - 7:2

У Кошаліні відбувся заключний матч Основного раунду відбору чемпіонату світу з футзалу. Збірна Польщі на власному майданчику приймала збірну Азербайджану. Це був поєдинок за підсумкове перше місце у групі 6.

Вже після першого тайму польська збірна вела з рахунком 2:0. А у другому таймі підопічні Блажея Корчиньського збільшили свою перевагу. П’ятьма голами відзначився Ніколай Заставник. Ще по голу забили Якуб Рашковський та Томаш Крєзель. У підсумку національна збірна Польщі з футзалу перемогла з рахунком 7:2 та здобула путівку до Елітного раунду Європейської кваліфікації чемпіонату світу – 2024.

Жеребкування цієї стадії відбору на футзальний «мундіаль» відбудеться 10 березня у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні.