Українська Служба

Нічиєю завершився матч між «Шахтарем» і «Феєнордом» у Варшаві

10.03.2023 11:30
Попри гарний шанс для «Шахтаря», гірники не змогли втримати перевагу. Підсумковий рахунок драматичної гри — 1:1
     , 9  2023
«Шахтар» під час матчу з «Феєнордом», 9 березня 2023PAP/Piotr Nowak

У Варшаві відбувся перший цього сезону матч 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА. Гра відбувалась на міському стадіоні «Леґії», який з минулого сезону є домашньою ареною «Шахтаря».

Цього разу підопічним Ігоря Йовічевіча довелося протистоти визнаному і сильному супернику — нідерландському «Феєнорду». Гра, відтак, була непростою і досить драматичною, результатом якої стала нічия — 1:1.

Перші 45 хвилин роттердамський клуб відчутно тиснув на гірників. Проте тайм завершився без результату для обох команд. Лише на 79 хвилині рахунок відкрив захисник гірників Ярослав Ракіцький. Проте перевага «Шахтаря» тривала недовго. Менш ніж за 10 хвилин  атакуючий півзахисник «Феєнорду» Есекіель Бульяуде зрівняв рахунок.

Докладніше про матч слухайте у сюжеті Польського радіо для України вже найближчим часом.